Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/11 "Сандықтау ауданының Максимов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 26/2/4 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/11 "Сандықтау ауданының Максимовка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Максимовка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 284 358,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 132,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 279 225,8 мың теңге;
2) шығындар – 285 310,3 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -952,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 952,2 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/11 "Об утверждении бюджета Максимовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14 декабря 2022 года № 26/2/4
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Максимовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 13/2/11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 284 358,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 132,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 279 225,8 тысяч тенге;
2) затраты – 285 310,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -952,2 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 952,2 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

169,0
Максимовка ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеуге Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен
16 452,0
Аудандық бюджет қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
13 556,8
мемлекеттік қызметшілердің жалақысына
1 830,1
аппаратты ағымдағы ұстауға
11 592,0
жалақыны көтеру
134,7

169,0
на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Максимовка за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
16 452,0
Целевые текущие трансферты за счет средств из районного бюджета, в том числе:
13 556,8
на заработную плату государственных служащих
1 830,1
на текущее содержание аппарата
11 592,0
на командировочные расходы
134,7