Сандыктау аудандық маслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/11 "Сандықтау ауданының Максимов ауылдық округі 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қарашадағы № 25/4/11 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/11 "Сандықтау ауданының Максимовка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Максимовка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 293 666,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 132,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 288 533,8 мың теңге;
2) шығындар – 294 618,3 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -952,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 952,2 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/11 "Об утверждении бюджета Максимовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2022 года № 25/4/11
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Максимовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 13/2/11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 293 666,1тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 132,3тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 288 533,8 тысяч тенге;
2) затраты – 294 618,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -952,2 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 952,2 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

25 929,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
169,0
Максимовка ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеуге Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен
25 760,0
аудандық бюджет қаражаты есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
13 556,8
мемлекеттік қызметшілердің жалақысына
1 830,1
аппаратты ағымдағы ұстауға
11 592,0

25 929,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
169,0
на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Максимовка за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
25 760,0
целевые текущие трансферты за счет средств из районного бюджета, в том числе:
13 556,8
на заработную плату государственных служащих
1 830,1
на текущее содержание аппарата
11 592,0
на командировочные расходы
134,7