Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 90/17-7 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 ақпандағы № 105/19-7 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 90/17-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26201 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 251 238,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 474 126,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 216,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 729 896,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 148 823,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 70 527,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 238 914,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 168 387,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 66 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 034 112,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 034 112,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 1 948 434,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 168 387,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 254 065,4 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2022 жыл 18 ақпан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2022 жыл 18 ақпан
Целиноград аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 ақпандағы
№ 105/19-7 шешіміне
1-қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 90/17-7 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 90/17-7 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 18 февраля 2022 года № 105/19-7
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 90/17-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26201) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 251 238,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 474 126,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 216,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 729 896,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 148 823,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70 527,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 238 914,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 168 387,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 66 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 034 112,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 034 112,4 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 1 948 434,0 тысяч тенге;
погашение займов – 168 387,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 254 065,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2022 год целевые трансферты и кредиты из средств внутренних займов из областного бюджета согласно приложению 5.";
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
18 февраля 2022 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Целиноградского
района"
Б.Куликенов
18 февраля 2022 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 18 февраля
2022 года № 105/19-7
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 90/17-7
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

241 304,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
459 773,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 446,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 283,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 200,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 300,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
401 544,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
126 357,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
126 357,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
26 285,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 285,0
02
Қорғаныс
77 839,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
77 839,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21 575,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
37 804,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
18 460,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
781 252,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
781 252,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 801,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
164 988,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
105 200,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 883,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
135 822,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 859,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
73 603,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
74 122,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55 950,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32 670,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

241 304,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
459 773,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
52 446,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 283,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 200,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 300,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
401 544,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
126 357,0
040
Развитие объектов государственных органов
126 357,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
26 285,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
26 285,0
02
Оборона
77 839,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
77 839,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21 575,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
37 804,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
18 460,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
781 252,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
781 252,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 801,0
002
Программа занятости
164 988,0
005
Государственная адресная социальная помощь
105 200,0
006
Оказание жилищной помощи
2 883,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
135 822,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 859,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73 603,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
74 122,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55 950,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
32 670,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

6 619 956,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
2 797 112,0
қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
5 036,0
қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
17 870,0
нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Алғашқы жұмыс орны" жобасы бойынша
2 573,0
нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша
460,0
көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
8 020,0
ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
60 969,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1 532,0
оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз етуге
12 780,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
19 361,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2 470,0
тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнайы әлеуметтік қызмет көрсету
11 825,0
мүгедек адамдарға арналған әлеуметтік оңалту орталығы
11 025,0
Талапкер ауылында спорт алаңын орнату
47 954,0
Оразақ ауылында спорт алаңын орнату
44 738,0
Қабанбай батыр ауылындағы стадионды ағымдағы жөндеу
45 000,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
5 513,0
Нысаналы даму трансферттер, соның ішінде:
3 822 844,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үй құрылысы
60 387,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үй құрылысы 1-позиция
40 364,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үй құрылысы 7-позиция
41 480,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үй құрылысы 8-позиция
41 480,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үй құрылысы 24-позиция
40 258,0
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысы
1 709 520,0
Ақмол ауылындағы абаттандыру және жаңа құрылыстарға инженерлік желілер (электрмен жабдықтау желілері)
168 964,0
Ақмол ауылында жаңа құрылысқа инженерлік желілерді абаттандыру және салу (жылумен жабдықтау желілері)
57 404,0
Қабанбай батыр ауылының сумен жабдықтау желілерін салу (Нұрлы Жер бағдарламасы бойынша)
23 351,0
Қараөткел ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу

6 619 956,0
Целевые текущие трансферты, в том числе:
2 797 112,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
5 036,0
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
17 870,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
2 573,0
на развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
460,0
на обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан при столичной зоны
8 020,0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
60 969,0
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1 532,0
на обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 780,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
19 361,0
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 470,0
на оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
11 825,0
центр социальной реабилитации для лиц с инвалидностью
11 025,0
установка спортивной площадки в селе Талапкер
47 954,0
установка спортивной площадки в селе Оразак
44 738,0
текущий ремонт стадиона селе Кабанбай батыра
45 000,0
на увеличение размера подъемного пособия
5 513,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
3 822 844,0
Строительство многоквартирного жилого дома в с. Акмол
60 387,0
Строительство многоквартирного жилого дома в с. Акмол позиция 1
40 364,0
Строительство многоквартирного жилого дома в с. Акмол позиция 7
41 480,0
Строительство многоквартирного жилого дома в с. Акмол позиция 8
41 480,0
Строительство многоквартирного жилого дома в с. Акмол позиция 24
40 258,0
Строительство жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
1 709 520,0
Благоустройство и инженерные сети к новой застройке в селе Акмол (сети электроснабжения)
168 964,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к новой застройке в селе Акмол (сети теплоснабжения)
57 404,0
Строительство сетей водоснабжения (по программе Нурлы Жер) села Кабанбай батыра
23 351,0
Привязка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Караоткель

5 000,0
Қараөткел ауылындағы мәдениет үйінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Талапкер ауылындағы мәдениет үйінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Қоянды ауылындағы 365 орын мәдениет үйінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Қоянды ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
180 273,0
Шұбар ауылында жеткізуші газ құбырын және газ тарату желілерін салу
219 425,0
Ақмол ауылында Халыққа қызмет көрсету орталығы әкімшілік ғимаратының құрылысы
126 357,0
Қараөткел ауылындағы № 1 учаскені, № 2 учаскені сумен жабдықтау желілерінің құрылысы
292 637,0
Софиевка ауылындағы жаңа учаскелеріне сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
28 923,0
Нұресіл ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
39 018,0
Талапкер ауылының бас жоспарын түзету
30 000,0
"Родина ауылына кіреберіс" автомобиль жолында Есіл өзені арқылы өтетін көпір салу
104 212,0
Оразақ ауылының көше-жол желісін салуға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
31 000,0
Бірлік ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Қызыл суат ауылына кіреберіс жолға қар ұстайтын қоршауын орнату
57 061,0
Қоянды ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
127 805,0
Қаражар ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
125 000,0
Қызылсуат ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Ыбырай Алтынсарин ауылының (бұрынғы атауы Разъезд 96) кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
100 000,0
Жаңа Жайнақ ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
20 900,0
Раздольное ауылының кіреберіс жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
13 200,0
"Воздвиженка-Зеленый Гай" KC-CL-28 аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
145 816,0
Отаутүскен ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
97 075,0
Софиевка ауылының кірме жолы бар кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
190 196,0
Тасты ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
203 543,0
Қараменді батыр ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
90 519,0
Жаңаесіл ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
293 239,0
Шалқар ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
292 632,0
Қоянды ауылының көше-жол желісін салу
250 000,0
Қараөткел ауылының көше-жол желісін салу (1-кезек)

5 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство дома культуры в селе Караоткель
15 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство дома культуры в селе Талапкер
15 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство дома культуры на 356 мест в селе Коянды
15 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Коянды
180 273,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Шубары
219 425,0
Строительство административного здания (Центр обслуживания населения) в селе Акмол
126 357,0
Строительство сетей водоснабжения участок № 1, участок № 2 в селе Караоткель
292 637,0
Строительство разводящих сетей водоснабжения на новых участках в селе Софиевка
28 923,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Нуресиль
39 018,0
Корректировка генерального плана села Талапкер
30 000,0
Строительство моста через реку Есиль на автомобильной дороге "Подъезд к аулу Родина"
104 212,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство улично-дорожной сети села Оразак
31 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт подъездной дороги в селе Бирлик
15 000,0
Установка снегозадерживающего ограждения подъездной дороги в селе Кызыл суат
57 061,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Коянды
127 805,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Каражар
125 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Кызыл суат
100 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Ыбырая Алтынсарина
100 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Жана Жайнак
20 900,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Раздольное
13 200,0
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения KC-CL-28 "Воздвиженка-Зеленый Гай"
145 816,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Отаутускен
97 075,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой в селе Софиевка
190 196,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Тасты
203 543,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Караменды батыра
90 519,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Жанаесиль
293 239,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Шалкар
292 632,0
Строительство улично-дорожной сети села Коянды
250 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Караоткель (1-я очередь)

200 000,0
Талапкер ауылының көше-жол желісін салу (2 кезек)
11 899,0
Талапкер ауылындағы жолдарды күтіп ұстау
125 000,0
Ауылдық елді мекендердегі жолдарды ұстау
55 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
268 000,0
Табиғи қоқыстарды жою
100 000,0
Контейнерлік алаңдарды орнату
50 000,0
"Целиноград Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
66 000,0
Ақмол ауылындағы жылу көздері мен жылу желілерін қайта жаңарту
39 892,0

200 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер (2 очередь)
11 899,0
Содержание дорог в селе Талапкер
125 000,0
Содержание дорог в сельских населенных пунктах
55 000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
268 000,0
Ликвидация стихийных свалок
100 000,0
Установка контейнерных площадок
50 000,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноград Су Арнасы"
66 000,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол
39 892,0