Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды кенті әкімінің 2022 жылғы 22 ақпандағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес:
1. Шортанды ауданы Шортанды кентінің аумағында орналасқан жалпы ауданы 5,2700 гектар "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін тарту үшін жер учаскелерін алып қоймай, үш жыл мерзімге 2022 жылғы 1 ақпаннан 2024 жылғы 31 желтоқсанға дейін осы шешімге қосымшаға сәйкес қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскесін талшықты-оптикалық байланыс желісін төсеу мақсатында пайдалану кезінде Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шортанды кентінің әкімі Ц.Мамбет
Шортанды ауданы
Шортанды кенті әкімінің
2022 жылғы 22 ақпандағы
№ 3 шешіміне
қосымша
Талшықты-оптикалық байланыс желісін тарту үшін Шортанды кентінің аумағында орналасқан жер учаскелерінің қауымдық сервитуты
Жер учаскесінің орналасқан жері
Қауымдық сервитутпен белгіленген жерлер,гектар
Жер санаты
1
Шортанды кенті
5,2700
Елді мекеннің жерлері
2
Шортанды кенті
5,2700
Елді мекеннің жерлері

Об установлении публичного сервитута
Решение акима поселка Шортанды Шортандинского района Акмолинской области от 22 февраля 2022 года № 3
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан:
1. Установить публичный сервитут сроком на три года с 1 февраля 2022 года по 31 декабря 2024 года без изъятия земельных участков товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" общей площадью 5,2700 гектар, расположенного на территории поселка Шортанды Шортандинского района, для прокладки волоконно-оптической линии связи, согласно приложению к настоящему решению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях прокладки волоконно-оптической линии связи.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Шортанды Ц.Мамбет
Приложение к решению
акима поселка Шортанды
Шортандинского района
от 22 февраля 2022 года №3
Публичный сервитут земельных участков, расположенных в Шортандинском районе, для прокладки волоконно-оптической линии связи
Местонахождение земельного участка
Земли установленные публичным сервитутом,гектар
Категория земель
1
Поселок Шортанды
5,2700
Земли населенного пункта
2
Поселок Шортанды
5,2700
Земли населенного пункта