Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-16/1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 ақпандағы № 7С-18/1 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-16/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26042 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13200793,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3233970,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61994,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23466,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9881363,1 мың теңге;
2) шығындар – 14272613,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48316,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 73512,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 25196,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13419,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 13419,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1133555,5 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1133555,5 мың теңге;
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 65500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С-16/1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 28 февраля 2022 года № 7С-18/1
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С-16/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26042) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 13200793,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3233970,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61994,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23466,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9881363,1 тысяч тенге;
2) затраты – 14272613,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48316,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 73512,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25196,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13419,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13419,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1133555,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1133555,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 65500,0 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

454911,2
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
43008,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
43008,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
213290,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
163950,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
49340,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
74285,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63300,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4180,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6804,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
23893,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22393,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1500,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
22573,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22573,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
77861,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77861,0
02
Қорғаныс
34333,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34333,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17118,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
13109,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4106,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12610,3
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12610,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
12610,3
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
842675,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

454911,2
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
43008,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
43008,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
213290,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
163950,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
49340,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
74285,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
63300,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4180,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6804,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
23893,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
22393,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1500,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
22573,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
22573,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
77861,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
77861,0
02
Оборона
34333,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34333,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17118,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
13109,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4106,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12610,3
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12610,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12610,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
842675,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

6804,0
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
738,0
Бурабай кенті әкімінің аппараты
690,0
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
529,0
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
451,0
Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты
444,0
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
496,0
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
547,0
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
577,0
Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
1041,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
406,0
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
885,0
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
17494,0
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
17494,0
"Бурабай ауданы Щучинск қаласының қала шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17494,0
Облыстық бюджет трансферттері есебінен:
274077,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
154019,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
104019,0
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
40009,0
Бурабай ауданының Атамекен ауылындағы көше-жол желісінің автомобиль жолдарын орташа жөндеу
40009,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
64010,0
Бурабай ауданы Ұрымқай ауылындағы кентішілік автомобиль жолдарын орташа жөндеу
64010,0
жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
50000,0
Бурабай кенті әкімінің аппараты
50000,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінде кентішілік автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу
50000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімі
120058,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
112462,0
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
13809,0
Бурабай ауданының Златополье ауылында футбол алаңы мен жаттығу алаңын орнату
13809,0
Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты
19786,0
Бурабай ауданы Успеноюрьевка ауылында футбол алаңы мен жаттығу алаңын орнату
19786,0
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
19023,0
Бурабай ауданы Мәдениет ауылында тренажерлері бар спорт алаңын орнату
19023,0
Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты
23998,0
Бурабай ауданы Веденовка ауылында тренажерлері және футбол алаңы бар спорт алаңын орнату
23998,0
Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты
9227,0
Бурабай ауданы Қызылағаш ауылында спорт алаңын орнату
9227,0
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
19023,0
Бурабай ауданының Кенесары ауылында спорт алаңын орнату
19023,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
7596,0
Бурабай ауданы Дмитриевка ауылында спорт алаңын орнату
7596,0
спорт объектілерінің спорттық алаңын орнатуға
7596,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
7596,0
Көрнекті ауылында спорт алаңын орнату
7596,0
Аудандық бюджет қаражаты есебінен:
31846,7
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
31846,7
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты

6804,0
Аппарат акима города Щучинск
738,0
Аппарат акима поселка Бурабай
690,0
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
529,0
Аппарат акима сельского округа Атамекен
451,0
Аппарат акима Веденовского сельского округа
444,0
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
496,0
Аппарат акима Златопольского сельского округа
547,0
Аппарат акима Кенесариснкого сельского округа
577,0
Аппарат акима Катаркольского сельского округа
1041,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
406,0
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
885,0
Аппарат акима Бурабайского района
17494,0
Аппарат акима города Щучинск
17494,0
Коммунальное государственное учреждение "Отдел городского хозяйства города Щучинска Бурабайского района"
17494,0
За счет трансфертов областного бюджета:
274077,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
154019,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
104019,0
Аппарат акима сельского округа Атамекен
40009,0
Средний ремонт автомобильных дорог улично-дорожной сети в селе Атамекен Бурабайского района
40009,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
64010,0
Средний ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Урумкай Бурабайского района
64010,0
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
50000,0
Аппарат акима поселка Бурабай
50000,0
текущий ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
50000,0
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
120058,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
112462,0
Аппарат акима Златопольского сельского округа
13809,0
Установка футбольного поля и тренажерной площадки в селе Златополье Бурабайского района
13809,0
Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа
19786,0
Установка футбольного поля и тренажерной площадки в селе Успеноюрьевка Бурабайского района
19786,0
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
19023,0
Установка спортивной площадки с тренажерами в селе Мадениет Бурабайского района
19023,0
Аппарат акима Веденовского сельского округа
23998,0
Установка спортивной площадки с тренажерами и футбольным полем в селе Веденовка Бурабайского района
23998,0
Аппарат акима Абылайханского сельского округа
9227,0
Установка спортивной площадки в селе Кызылагаш Бурабайского района
9227,0
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа
19023,0
Установка спортивной площадки в селе Кенесары Бурабайского района
19023,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
7596,0
Установка спортивной площадки в селе Дмитриевка Бурабайского района
7596,0
На установку спортивных площадок объектов спорта:
7596,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
7596,0
Установка спортивной площадки в селе Корнекты
7596,0
За счет средств из районного бюджета:
31846,7
Аппарат акима Бурабайского района
31846,7
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа