Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7С-17/3 "2022-2024 жылдарға арналған Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 7С-27/5 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7С-17/3 "2022-2024 жылдарға арналған Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бурабай ауданы Абылайхан ауылдық округінің бюджеті 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41440,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6988,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34452,1 мың теңге;
2) шығындар –42698,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1258,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1258,0 мың теңге.".
3-1-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Бурабай аудандық мәслихаттың көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы М.Нұрпанова
Бурабай аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 7С-27/5 шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 7С-17/3 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Абылайхан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7С-17/3 "О бюджете Абылайханского сельского округа Бурабайского района на 2022-2024 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13 сентября 2022 года № 7С-27/5
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7С-17/3 "О бюджете Абылайханского сельского округа Бурабайского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Абылайханского сельского округа Бурабайского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах;
1) доходы – 41440,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6988,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34452,1 тысяч тенге;
2) затраты – 42698,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1258,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1258,0 тысяч тенге.".
пункт 3-1 изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"3-1. Предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области, социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности Абылайханского сельского округа Бурабайского района, по сравнению с окладами и ставками гражданскими служащими, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.".
2. Приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата М.Нурпанова
Приложение к решению
Бурабайского районного
маслихата от 13 сентября
2022 года № 7С-27/5
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 28 декабря
2021 года № 7С-17/3
Бюджет Абылайханского сельского округа на 2022 год
Категория
сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы