2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Златополье ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/6 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 7С-34/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Златополье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 344747,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10037,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 334710,3 мың теңге;
2) шығындар –345197,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджете Златопольского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2022 года № 7С-33/6.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции - решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 16.01.2023 № 7С-34/6 (вводится в действие с 01.01.2023).
1. Утвердить бюджет Златопольского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 344747,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10037,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0тысяч тенге;
поступления трансфертов – 334710,3 тысяч тенге;
2) затраты – 345197,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -450,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 450,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 8С-11/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған ауылдық бюджетте 25658,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен берілетін субвенция қарастырылғаны ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -450,3тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 450,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № 8С-11/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в сельском бюджете на 2023 год предусмотрена субвенция, передаваемая из районного бюджета в сумме 25658,0 тысяч тенге.

59963,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Обалы ауылында көпфункционалды алаң салу
30177,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Савинка ауылында көпфункционалды алаң салу
29786,0
Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджет трансферттері есебінен:
33571,0
материалдық-техникалық базаны нығайтуға (қызметтік автокөлік сатып алуға)
7000,0
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
25512,0
Бурабай ауданының Златополье ауылының Пролетарская, Морозов, Зеленая, Новостройка, Центральная, Мира көше-жол желісінің кентішілік автомобиль жолдарын орташа жөндеу (Ауыл-ел бесігі)
25512,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен күтіп-ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
1059,0

59963,0
Устройство многофункциональной площадки в селе Обалы Бурабайского района Акмолинской области
30177,0
Устройство многофункциональной площадки в селе Савинка Бурабайского района Акмолинской области
29786,0
За счет трансфертов из районного (города областного значения) бюджета:
33571,0
на укрепление материально-технической базы (приобретение служебной автомашины)
7000,0
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
25512,0
Средний ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улично-дорожной сети села Златополье улицы Пролетарская, Морозова, Зеленая, Новостройка, Центральная, Мира Бурабайского района (Ауыл-Ел бесігі)
25512,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1059,0