"Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін және Әскери институтын медициналық мүлікпен қамтамасыз етудің бейбіт уақытқа арналған заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 54 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 958 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін және Әскери институтын медициналық мүлікпен қамтамасыз етудің бейбіт уақытқа арналған заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 54 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19964 болып тіркелген)  мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін және Академиясын медициналық мүлікпен қамтамасыз етудің бейбіт уақытқа арналған заттай нормаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 января 2020 года № 54 "Об утверждении натуральных норм обеспечения медицинским имуществом воинских частей и Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан на мирное время"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 декабря 2022 года № 958
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 января 2020 года №54 "Об утверждении натуральных норм обеспечения медицинским имуществом воинских частей и Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан на мирное время" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19964) следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении натуральных норм обеспечения медицинским имуществом воинских частей и Академии Национальной гвардии Республики Казахстан на мирное время";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін және Академиясын медициналық мүлікпен қамтамасыз етудің бейбіт уақытқа арналған заттай нормалары бекітілсін.";
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін және Әскери институтын медициналық мүлікпен қамтамасыз етудің бейбіт уақытқа арналған заттай нормаларында:
1-параграф. Қабылдау бөлімі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 13-1 жолмен толықтырылсын:
"

"1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы обеспечения медицинским имуществом воинских частей и Академии Национальной гвардии Республики Казахстан на мирное время.";
в Натуральных нормах обеспечения медицинским имуществом воинских частей и Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан на мирное время:
Параграф 1.Приемный покой дополнить строкой, порядковый номер 13-1, следующего содержания:
"

296-2
Лазмик-ВЛОК
дана
5
-
-
1
".
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың деректемелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкісінде орналастыруды;
2) осы бұйрықты орналастырғаннан кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) тармақшасында көзделген іс-шараның орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

296-2
Лазмик-ВЛОК
штук
5
-
-
1
".
2. Национальной гвардии Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) размещение реквизитов настоящего приказа в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) в течение десяти рабочих дней после размещения настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятия, предусмотренного подпунктом 1) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
полиция генерал-полковнигі
М. Ахметжанов

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-полковник полиции
М. Ахметжанов