Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 130 "Ақтөбе қаласы бойынша 2021-2022 жылдарға жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 шілдедегі № 181 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 130 "Ақтөбе қаласы бойынша 2021-2022 жылдарға жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы шешіміне келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1) жоғарыда аталған шешіммен бекітілген Ақтөбе қаласы бойынша 2021-2022 жылдарға жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар:
келесідей мазмұндағы 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
"7-1) осы Жоспардың 8-қосымшасына сәйкес жергiлiктi жағдайлар мен ерекшелiктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшiн қажеттi жайылымдардың сыртқы мен iшкi шекаралары және аландары белгіленген картаны;";
2) 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
3) осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 8-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
А. Даржанова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2022 жылғы 22 шілдедегі
№ 181 шешіміне 1 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 130 шешіміне 1 қосымша
Әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағындағы жайылымдық жерлерді жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар негізінде орналастыру схемасы (картасы)
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2022 жылғы 22 шілдедегі
№ 181 шешіміне 2 қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 130 шешіміне 8 қосымша
Жаңақоныс тұрғын үй алабы бойынша жеке тұрғындардың жайылым жерлерінің картасы
Құрашасай тұрғын үй алабы бойынша жеке тұрғындардың жайылым жерлерінің картасы
Сазды тұрғын үй алабы бойынша жеке тұрғындардың жайылым жерлерінің картасы
Ақжар тұрғын үй алабы бойынша жеке тұрғындардың жайылым жерлерінің картасы
Ақшат тұрғын үй алабы бойынша жеке тұрғындардың жайылым жерлерінің картасы
Белогор тұрғын үй алабы бойынша жеке тұрғындардың жайылым жерлерінің картасы
Белогор карьері тұрғын үй алабы бойынша жеке тұрғындардың жайылым жерлерінің картасы
Қурайлы тұрғын үй алабы бойынша жеке тұрғындардың жайылым жерлерінің картасы
Өлке тұрғын үй алабы бойынша жеке тұрғындардың жайылым жерлерінің картасы
Өрлеу тұрғын үй алабы бойынша жеке тұрғындардың жайылым жерлерінің картасы
Шиелісай тұрғын үй алабы бойынша жеке тұрғындардың жайылым жерлерінің картасы

О внесении изменения и дополнений в решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 декабря 2021 года № 130 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Актобе на 2021-2022 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 июля 2022 года № 181. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 декабря 2021 года № 130 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по городу Актобе на 2021-2022 годы" следующие изменение и дополнения:
1) План по управлению пастбищами и их использованию по городу Актобе на 2021-2022 годы, утвержденный вышеуказанным решением:
дополнить подпунктом 7-1) следующего содержания:
"7-1) карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей, согласно приложению 8 к настоящему Плану;";
2) приложение 1 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
3) дополнить приложением 8 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Актобе после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Актобе А. Даржанова
Приложение 1 к решению
маслихата города Актобе
от 22 июля 2022 года № 181
Приложение 1 к решению
маслихата города Актобе
от 28 декабря 2021 года № 130
Схема (карта) расположения пастбищ на территории административно-территориальной единицы в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании
Приложение 2 к решению
маслихата города Актобе
от 22 июля 2022 года № 181
Приложение 8 к решению
маслихата города Актобе
от 28 декабря 2021 года № 130
Карта пастбищных земель частного сектора жилого массива Жанаконыс
Карта пастбищных земель частного сектора жилого массива Курашасай
Карта пастбищных земель частного сектора жилого массива Сазда
Карта пастбищных земель частного сектора жилого массива Акжар
Карта пастбищных земель частного сектора жилого массива Акшат
Карта пастбищных земель частного сектора жилого массива Белогорка
Карта пастбищных земель частного сектора жилого массива Белогорский карьер
Карта пастбищных земель частного сектора жилого массива Курайли
Карта пастбищных земель частного сектора жилого массива Ульке
Карта пастбищных земель частного сектора жилого массива Орлеу
Карта пастбищных земель частного сектора жилого массива Шилисай