Аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 131 "2022 – 2024 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 160 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2022 − 2024 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 131 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25995 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 031 658,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер − 1 036 527 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 857 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 293 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 988 981,2 мың теңге;
2) шығындар – 10 294 885,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу − 29 561 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 701 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53 140 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо − 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) − - 292 788,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) − 292 788,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 82 701 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 53 140 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 263 227,2 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы:
Е. Б. Таңсықбаев
Әйтеке би аудандық

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 131 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2022 - 2024 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 29 марта 2022 года № 160. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 131 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25995) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022−2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 031 658,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 036 527 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 857 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 293 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 988 981,2 тысяч тенге;
2) затраты – 10 294 885,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 561 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 701 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов − 53 140 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами − 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета − - 292 788,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета − 292 788,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 82 701 тысяч тенге;
погашение займов – 53 140 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 263 227,2 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата:
Е. Б. Тансыкбаев
приложение к решению
Айтекебийского районного

39146
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29201
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9945
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
23125
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23125
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22425
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
176412,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
176412,6
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30166,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2950
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
143296
02
Қорғаныс
38113,2
1
Әскери мұқтаждар
10135,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10135,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10135,2
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
27978
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27978
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8468
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
19510
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
592231
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
93471
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93471
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
93471
2
Әлеуметтiк көмек
429655
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
429655
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
255179
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25270
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48080
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

39146
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29201
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9945
5
Планирование и статистическая деятельность
23125
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23125
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
22425
004
Капитальные расходы государственного органа
700
9
Прочие государственные услуги общего характера
176412,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176412,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
30166,6
003
Капитальные расходы государственного органа
2950
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
143296
02
Оборона
38113,2
1
Военные нужды
10135,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10135,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10135,2
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
27978
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27978
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8468
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
19510
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
592231
1
Социальное обеспечение
93471
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93471
005
Государственная адресная социальная помощь
93471
2
Социальная помощь
429655
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
429655
002
Программа занятости
255179
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25270
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48080
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида