Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 122 "2022-2024 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 наурыздағы № 148 шешімі
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 122 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Алға қаласының бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 242 142 мың теңге:
салықтық түсімдер – 62 493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 983 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 170 666 мың теңге;
2) шығындар – 244 369 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 227 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 122 "Об утверждении бюджета города Алга на 2022-2024 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 14 марта 2022 года № 148
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Алга на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 122 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алга на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 242 142 тысяч тенге:
налоговые поступления – 62 493 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 1 983 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 170 666 тысяч тенге;
2) затраты – 244 369 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 227 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 227 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 227 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат хатшысы
М. Тулеуов
Алға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 наурыздағы
№ 148 шешіміне қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 227 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 227 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 14 марта 2022 года № 148