2023-2025 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 185 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 738 098 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 564 546 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 777 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 5 149 775 мың теңге;
2) шығындар – 10 240 823 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 843 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 800 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 40 957 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -544 568 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 544 568 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 82 800 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 40 957 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 502 725 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 15.11.2023 № 75 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға бөлінген салықтардан түскен жалпы соманы бөлу мынадай мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 50 %;
2) әлеуметтік салық бойынша 50 %;
3) ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша 50 %.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюдың көлемі 2 139 180 мың теңге сомасында көзделсін.
4. Қазақстан Республикасының "2023-2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
2023 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 70 000 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 450 теңге;

Об утверждении бюджета Байганинского района на 2023-2025 годы
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 26 декабря 2022 года № 185. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Байганинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 738 098 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 564 546 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 777 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 5 149 775 тысяч тенге;
2) затраты – 10 240 823 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 843 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 800 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 40 957 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -544 568 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 544 568 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 82 800 тысяч тенге;
погашение займов – 40 957 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 502 725 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2023 № 75 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить на 2023 год распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 50 %;
2) по социальному налогу 50 %;
3) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора 50 %.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год объемы бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме 2 139 180 тысяча тенге.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023-2025 годы" установлено:
с 1 января 2023 года:
1) минимальный размер заработной платы – 70 000 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 3 450 тенге;

3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 40 567 теңге.
5. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 408 857 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Ащы ауылдық округіне – 32 494 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округіне – 30 227 мың теңге;
Жарқамыс ауылдық округіне – 37 712 мың теңге;
Қарауылкелді ауылдық округіне – 115 942 мың теңге;
Көлтабан ауылдық округіне – 56 522 мың теңге;
Қызылбұлақ ауылдық округіне – 38 315 мың теңге;
Қопа ауылдық округіне – 31 060 мың теңге;
Миялы ауылдық округіне – 34 601 мың теңге;
Сартоғай ауылдық округіне – 31 984 мың теңге.
6. 2023 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен кредиттер түскені ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
Аталған кредиттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
7. 2023 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
3) мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
4) еңбек нарығын дамытуға;
5) біліктілік жүйесін дамытуға;
6) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
7) техникалық көмекші құралдардың тізбесін кеңейтуге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 19.05.2023 № 20 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-1. 2023 жылға арналған аудандық бюджетке Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 19.05.2023 № 20 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2023 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві – 40 000,0 мың теңге болып бекітілсін.

3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 40 567 тенге.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 408 857 тысячи тенге, в том числе:
Ащынскому сельскому округу – 32 494 тысяч тенге;
Жанажолскому сельскому округу – 30 227 тысяч тенге;
Жаркамысскому сельскому округу – 37 712 тысяч тенге;
Карауылкелдинскому сельскому округу – 115 942 тысяч тенге;
Культабанскому сельскому округу – 56 522 тысяч тенге;
Кызылбулакскому сельскому округу – 38 315 тысяч тенге;
Копинскому сельскому округу – 31 060 тысяч тенге;
Миялинскому сельскому округу – 34 601 тысяч тенге;
Сартогайскому сельскому округу – 31 984 тысяч тенге.
6. Учесть в областном бюджете на 2023 год поступление кредитов из республиканского бюджета:
1) на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных сумм кредитов определяется на основании постановления акимата района.
7. Учесть в районном бюджете на 2023 год поступление текущих целевых трансфертов из областного бюджета:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
3) на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью;
4) на развитие рынка труда;
5) на развитие системы квалификаций;
6) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
7) на расширение перечня технических вспомогательных средств.
Распределение указанных сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 19.05.2023 № 20 (вводится в действие с 01.01.2023).
7-1. Учесть в районном бюджете на 2023 год поступление текущих целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан:
1) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения.
Распределение указанных сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 19.05.2023 № 20 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме – 40 000,0 тысяч тенге.

Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 26.09.2023 № 62 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
26 желтоқсандағы № 185
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 15.11.2023 № 75 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 26.09.2023 № 62 (вводится в действие с 01.01.2023).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 15 ноября 2023
года № 185
Байганинский районный бюджет на 2023 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15.11.2023 № 75 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2 263,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
28 916
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
646 834,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
59 321
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59 321
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
59 321
2
Әлеуметтiк көмек
543 079,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
543 079,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
281 287
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 377
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54 402,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
28 377
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
115 885,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 751
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44 434,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 434,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 493
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
268
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
4 373,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 432 757,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
868 096,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
868 096,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
246 010,1
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
574 086
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
48 000
2
Коммуналдық шаруашылық

2 263,3
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
28 916
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
646 834,6
1
Социальное обеспечение
59 321
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59 321
005
Государственная адресная социальная помощь
59 321
2
Социальная помощь
543 079,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
543 079,5
002
Программа занятости
281 287
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 377
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54 402,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28 377
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
115 885,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 751
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44 434,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 434,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 493
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
268
021
Капитальные расходы государственного органа
300
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
4 373,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 432 757,9
1
Жилищное хозяйство
868 096,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
868 096,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
246 010,1
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
574 086
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
48 000
2
Коммунальное хозяйство

154 762,9
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
154 762,9
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9 347
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9 347
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
32 644,5
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
32 644,5
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
188 467,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
70 646,4
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 761
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
55 885,4
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
102 487,1
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 841
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
66 362
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
580,8
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2 703,3
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 333,7
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 733,7
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 600
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
64 761,5
6
Жер қатынастары
37 266,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
37 266,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 616
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 650,5
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
27 495
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27 495
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
27 495
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 138
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 138
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
43 138
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

154 762,9
006
Функционирование районных (городских) библиотек
154 762,9
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9 347
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
9 347
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
32 644,5
006
Функционирование районных (городских) библиотек
32 644,5
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
188 467,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
70 646,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
14 761
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
55 885,4
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
102 487,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
32 841
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
66 362
006
Капитальные расходы государственного органа
580,8
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 703,3
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 333,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
6 733,7
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 600
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
64 761,5
6
Земельные отношения
37 266,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
37 266,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
28 616
007
Капитальные расходы государственного органа
8 650,5
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
27 495
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27 495
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27 495
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 138
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 138
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
43 138
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)