Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 93 "2022-2024 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 сәуірдегі № 126 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 93 "2022-2024 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –558 358,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 522 978,4 мың теңге;
2) шығындар – 573 195,6мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 837,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 837,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 837,2 мыңтеңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджет арқылы республикалық және облыстық бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мемлекеттік ұйымдардың: үйде қызмет көрсету жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 112 мың теңге;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 1 686 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 301 318 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесений изменений в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 93 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2022 года № 126. Прекращено действие в связи с истечением срока
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 93 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Иргизского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 558 358,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 522 978,4 тысяч тенге;
2) затраты – 573 195,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 837,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 837,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств -14 837,2 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Иргизского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского и областного бюджета через районный бюджет:
на повышение заработной платы работников государственных организаций: организаций надомного обслуживания – 112 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 1 686 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов - 301 318 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
пункт 5 изложить в новой реадкции:

"5. 2022 жылға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге– 282 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 171 777,4 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"5. Учесть в бюджете Иргизского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому – 282 тысячи тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 171 777,4 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 к настоящему решению изложить в редакции, соответствующей приложению к настоящему решению.