Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 98 "2022-2024 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 маусымдағы № 151 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 98 "2022-2024 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 41 681 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 615 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 40 056 мың теңге;
2) шығындар – 42 329,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 648,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 648,5 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 648,5 мың теңге".
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджет арқылы республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасы Ұлттық Қорынан ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге - 1 364 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекеннің көшелерін жарықтандыруға - 8 561 мың теңге;

О внесений изменений в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 98 "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 20 июня 2022 года № 151
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 98 "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тауипского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 681 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 40 056 тысяч тенге;
2) затраты – 42 329,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 648,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –648,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 648,5 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Тауипского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета и Национального Фонда Республики Казахстан через районный бюджет:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий - 1 364 тысячи тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Тауипского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на освещение улиц населенного пункта – 8 561 тысяча тенге;