Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 "2022-2024 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 129 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "41061" сандары "50454" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "38283" сандары "44940" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "41061" сандары "51093,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-639,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – "0" саны "639,9" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 639,9 мың теңге.".
келесідей мазмұндағы 5-1 тармақшамен толықтырылсын:
"5-1. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансфеттер түскені ескерілсін:
мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге.".

О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 91 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2022 года № 129. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 91 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "41061" заменить цифрами "50454",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "38283" заменить цифрами "44940;
в подпункте 2):
затраты цифры "41061" заменить цифрами "51093,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-639,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "639,9";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств 639,9 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
благоустройство и озеленение населеных пунктов;
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
А. Байменшина
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 129 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Каргалинского районного маслихата
А. Байменшина
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 8 апреля 2022 года № 129
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 91
Бюджет Алимбетовского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы