Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 "2022-2024 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 183 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "54528,3" сандары "54544,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "51750,3" сандары "51766,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 91 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 13 сентября 2022 года № 183. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 91 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "54528,3" заменить цифрами "54544,8",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "51750,3" заменить цифрами "51766,8";
в подпункте 2):

шығындар - "55168,2" сандары "55184,7" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 183 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 91 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

затраты цифры "55168,2" заменить цифрами "55184,7".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 13 сентября 2022 года № 183
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 91
Бюджет Алимбетовского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы