Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 "2022-2024 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 187 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "91354,8" сандары "92503,6" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "77840,8" сандары "78989,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "95 108,8" сандары "96 257,6" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата № 95 от 30 декабря 2021 года "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 13 сентября 2022 года № 187. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2022-2024 годы" № 95 от 30 декабря 2021 года следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "91354,8" заменить цифрами "92503,6",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "77840,8" заменить цифрами "78989,6";
в подпункте 2):
затраты – цифры "95108,8" заменить цифрами "96257,6".

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
Мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 187 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 13 сентября 2022 года № 187
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 95
Бюджет Желтауского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы