Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 96 "2022-2024 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 188 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 96 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "49288,4" сандары "49566,1" сандарымен ауыстырылсын,
трансферттердің түсімдері - "47685,4" сандары "47963,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 96 "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 13 сентября 2022 года № 188. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кемпирсайского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 96 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "49288,4" заменить цифрами "49566,1",
поступления трансфертов – цифры "47685,4" заменить цифрами "47963,1";
в подпункте 2):

шығындар – "49550,7" сандары "49828,4" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
Мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 188 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 96 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Кемпірсай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

затраты – цифры "49550,7" заменить цифрами "49828,4".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 13 сентября 2022 года № 188
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 96
Бюджет Кемпирсайского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы