Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 "2022-2024 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 қарашадағы № 192 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 162476 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 779 919,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 826 896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –12 133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 939 390,5 мың теңге;
2) шығындар – 5 073 260,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24 513 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70 892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 379 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -317 854,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 317 854,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 70 892 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 46 379,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 293 341,2.".

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 80 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 9 ноября 2022 года № 192
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 80 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 162476) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 779 919,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 826 896 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 133 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 939 390,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5 073 260,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 513 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70 892 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 379 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -317 854,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 317 854,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 70 892 тысяч тенге;
погашение займов – 46 379,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 293 341,2.".

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
532612,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
24812
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24812
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24812
2
Әлеуметтiк көмек
425495
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
425495
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
266336,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13762
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3,5
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48406
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
55522
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41465
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
82305,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82305,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35592,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
309
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
24749
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21655
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
447280,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
103143,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
839,2
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
839,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
102304,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
78424
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
532612,8
1
Социальное обеспечение
24812
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24812
005
Государственная адресная социальная помощь
24812
2
Социальная помощь
425495
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
425495
002
Программа занятости
266336,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13762
006
Оказание жилищной помощи
3,5
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48406
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
55522
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41465
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
82305,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82305,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35592,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
309
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
24749
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21655
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
447280,1
1
Жилищное хозяйство
103143,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
839,2
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
839,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
102304,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
78424
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры