Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 121 "2022-2024 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 213 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 121 "2022-2024 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 27 969,0 мың теңге:
салықтық түсімдер - 2 290,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0,0 теңге;
трансферттер түсімдері - 25 679,0 мың теңге;
2) шығындар - 28 102,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 121 "Об утверждении бюджета Отекского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 12 сентября 2022 года № 213. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 121 "Об утверждении бюджета Отекского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Отекского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 969,0 тысяч тенге:
налоговые поступления - 2 290,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тенге;
поступления трансфертов - 25 679,0 тысяч тенге;
2) затраты - 28 102,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 133,1 теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев

5) дефицит (профицит) бюджета - - 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге:
поступление займов - 0,0 тенге;
погашение займов - 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 133,1 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 12 сентября 2021 года № 213