Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 132 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы № 240 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 132 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –18 965 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 18 225мың теңге;
2) шығындар –18 965мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 258 мың теңге.

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 132 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 ноября 2022 года № 240. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 132 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –18 965 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -740тысяч тенге;
неналоговые поступления–0 тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тенге;
поступления трансфертов -18225тысяч тенге;
2) затраты –18 965тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 258 тысяч тенге.