Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 94 "2022-2024 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 113 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 94 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 52 020,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 498 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 522,5 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 54 315 мың теңге;";
1 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 294,5 мың теңге;";
1 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 294,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 294,5 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 20 605,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 32 910,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 713 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 197,9 мың теңге;";
5 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 33 297,3 мың теңге;";
5 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -386,4 мың теңге;";
5 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 386,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 386,4 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 867,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 41 113,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 862 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 251,4 мың теңге;";
9 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 41 436,4 мың теңге;";
9 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -323 мың теңге;";
5 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Мартукского районного маслихата от 12 января 2022 года № 94 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2022-2024 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 20 апреля 2022 года № 113. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 52 020,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 498 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 522,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 54 315 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -2 294,5 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 294,5 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 20 605,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 32 910,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 713 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 197,9 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 33 297,3 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 5 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -386,4 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 5 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 386,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 386,4 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 7 867,9 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 41 113,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 862 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 251,4 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 41 436,4 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 9 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -323 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 9 изложить в новой редакции:

"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 323 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 323 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2022 жылға арналған Байторысай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 13 315,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 228 459 мың теңге;";
13 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 496 мың теңге;";
13 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 496 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 496 мың теңге.";
18 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 321 641,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 406 мың теңге;
трансферттер түсімі – 320 235,1 мың теңге;";
18 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 322 167,9 мың теңге;";
18 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -526,8 мың теңге;";
18 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 526,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 526,8 мың теңге.";
22 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2022 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 5 339,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
23 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 34 115,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 316 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 799,8 мың теңге;";
23 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 34 547 мың теңге;";
23 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -431,2 мың теңге;";
23 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 431,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 431,2 мың теңге.";
26 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2022 жылға арналған Қарашай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 6 529,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
27 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 34 161,2 мың теңге:

"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 323 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 323 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете Байторысайского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 13 315,4 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 13 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 228 459 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 13 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -18 496 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 13 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 496 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 496 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 18 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 321 641,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 406 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 320 235,1 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 18 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 322 167,9 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 18 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -526,8 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 18 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 526,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 526,8 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 5 339,1 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 23 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 34 115,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 316 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 799,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 23 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 34 547 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 23 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -431,2 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 23 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 431,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 431,2 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Учесть в бюджете Карачаевского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 6 529,8 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 27 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 34 161,2 тысяч тенге:

салықтық түсімдер – 1 681 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 480,2 мың теңге;";
27 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 34 412 мың теңге;";
27 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -250,8 мың теңге;";
27 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 250,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 250,8 мың теңге.";
30 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2022 жылға арналған Құрмансай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 730,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
31 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 33 216,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 288 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 928,9 мың теңге;";
31 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 34 636 мың теңге;";
31 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 419,1 мың теңге;";
31 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 419,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 419,1 мың теңге.";
34 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"34. 2022 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 3 046,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
35 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 602 920,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 26 751 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 571 064,6 мың теңге;";
35 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 631 167,5 мың теңге;";
35 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -28 246,9 мың теңге;";
35 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 246,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 246,9 мың теңге.";
келесідей мазмұндағы 37-1 тармағымен толықтырылсын:
"37-1. 2022 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 160 200 мың теңге сомасында ескерілсін.";
38 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"38. 2022 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 202 619,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";

налоговые поступления – 1 681 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 480,2 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 27 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 34 412 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 27 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -250,8 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 27 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 250,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 250,8 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Учесть в бюджете Курмансайского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 7 730,2 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 31 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 33 216,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 288 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 928,9 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 31 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 34 636 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 31 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -1 419,1 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 31 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 419,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 419,1 тысяч тенге.";
пункт 34 изложить в новой редакции:
"34. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 3 046,9 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 35 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 602 920,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 26 751 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 571 064,6 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 35 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 631 167,5 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 35 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -28 246,9 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 35 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 246,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 246,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 37-1 следующего содержания:
"37-1. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из областного бюджета в сумме – 160 200 тысяч тенге.";
пункт 38 изложить в новой редакции:
"38. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 202 619,6 тысяч тенге.";

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 214,7 мың теңге.";
55 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"55. 2022 жылға арналған Хазірет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 609,3 мың теңге сомасында ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 1 214,7 тысяч тенге.";
пункт 55 изложить в новой редакции:
"55. Учесть в бюджете Хазретовского сельского округа на 2022 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 609,3 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.