Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 94 "2022-2024 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 149 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 12 қаңтардағы № 94 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
35 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 633 945,1 мың теңге:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 12 января 2022 года № 94 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2022-2024 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 27 декабря 2022 года № 149. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2022-2024 годы" от 12 января 2022 года № 94 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 35 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 633 945,1 тысяч тенге:

салықтық түсімдер – 36 042,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 360,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 585 541,8 мың теңге;";
35 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 662 192 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімнің 25 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
Т. Көлкебаев

налоговые поступления – 36 042,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 360,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 585 541,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 35 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 662 192 тысяч тенге;".
2. Приложение 25 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Мартукского
районного маслихата
Т. Колкебаев