Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 137 "2022-2024 жылдарға арналған Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы № 270 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №137 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 216 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 185 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 35 031 мың теңге;
2) шығындар – 37 002 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -786 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 786
мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 786 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 638 мың теңге нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 137 "Об утверждении бюджета сельского округа имени К. Жубанова на 2022-2024 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 24 ноября 2022 года № 270. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа имени К. Жубанова на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 137 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени К. Жубанова на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 216 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 185 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 031 тысяч тенге;
2) затраты – 37 002 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -786 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) -786 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 786 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, в бюджете сельского округа имени К.Жубанова на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий 638 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению
Мугалжарского районного