Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 155 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 183 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 155 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 101 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 36 371 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 35 348 мың тенге;
2) шығындар – 38 111 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 155 "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2022–2024 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 5 апреля 2022 года № 183. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2022–2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 155 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Таскопинского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настощему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 101 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 тысяч тенге; поступления трансфертов – 36 371 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 35 348 тысяч тенге;
2) затраты – 38 111 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 183 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандагы № 155 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению Темирского районного маслихата от 5 апреля 2022 года № 183
Приложение 1 к решению Темирского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 155
Бюджет Таскопинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы