Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылдың 22 шілдедегі № 122 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 17 бабына, 69 бабының 4 тарамағының 6 тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына және Ақтөбе облысы әкімдігінің 2022 жылғы 24 қаңтардағы №15 қаулысына сәйкес,Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азамат Еркин Султанкереевич Медеуовке, Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі аумағындағы "Куб" тоғаны су айдынында балық шаруашылығын жүргізу үшін жалпы көлемі 37 гектар жер учаскесін жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2071 жылдың 31 желтоқсанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Ойыл аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданы әкімі: А. Казыбаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 22 июля 2022 года № 122
В соответствии со статьей 17, подпункта 6 пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением акимата Актюбинской области от 24 января 2022 года №15, акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на срок до 31 декабря 2071 года публичный сервитут гражданину Медеуову Еркину Султанкереевичу без изъятия у землепользователей земельных участков общей площадью 37 гектаров на территории Уилского сельского округа Уилского района для ведения рыбного хозяйства в водоеме пруда "Куб" .
2. Государственному учреждению "Отдел по земельным отношениям Уилского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления наинтернет ресурсе акимата Уилского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Акима Уилского района: А. Казыбаев