2023 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 214 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14-1), 14-3) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Деңсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында, Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, а также лиц, состоящих на учете службы пробации на 2023 год
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 2 декабря 2022 года № 214. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2) пункта статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан, подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", подпунктами 14-1), 14-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", в целях трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, граждан из числа лиц, освобожденных из мест лишения свободы, граждан из числа лиц, состоящих на учете службы пробации, акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2023 жылға Ойыл ауданы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған, немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар бөлінісінде жұмыс орындарына квота осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. 2023 жылға Ойыл ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар бөлінісінде жұмыс орындарына квота осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

1. Установить на 2023 год квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, в разрезе организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложения 1 к настоящему постановлению.
2. Установить на 2023 год квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в разрезе организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложения 2 к настоящему постановлению.

3. 2023 жылға Ойыл ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар бөлінісінде жұмыс орындарына квота осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ойыл ауданы әкімінің орынбасары М. Айдарбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Қазыбаев

3. Установить на 2023 год квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в разрезе организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложения 3 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М.Айдарбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Уилского района А. Казыбаев

Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 214 қаулысына 1 қосымшасы
Реттік №
Ұйымның атауы
Жұмыс керлерінің тізімдік саны, (адам)
Белгіленген квота, (%)
Жұмыс орындар саны, (бірліктері)
1
2
3
4
5
1
"Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл Аграрлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
2
1
2
"Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100
2
2
Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 214 қаулысына 2 қосымшасы
2023 жылға арналған бас бостандығынан айыру мекемесінен босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Реттік №
Ұйымның атауы
Жұмыс- керлерінің тізімдік саны, (адам)
Белгіленген квота, (%)
Жұмыс орындар саны, (бірліктері)
1
2
3
4
5
1
"Ойыл аудандық сәулет, құрлыс, тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көкжар" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
50
2
1
2
"Ақтөбе облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ойыл аудандық ветеринариялық стансасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
50
2
1
Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 214 қаулысына 3 қосымшасы
2023 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Реттік №
Ұйымның атауы
Жұмыс керлерінің тізімдік саны, (адам)
Белгіленген квота, (%)
Жұмыс орындар саны, (бірліктері)
1
2
3
4
5
1
"Ойыл аудандық сәулет, құрлыс, тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көкжар" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
50
2
1
2
"Ақтөбе облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ойыл аудандық ветеринариялық стансасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
50
2
1

Приложение 1 к постановлению акимата Уилского района № 214 от 2 декабря 2022 года
Размер квоты для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2023 год
Поряд ковый №
Наименование организации
Списочная численность работников, (человек)
Установленная квота, (%)
Количество рабочих мест, (единиц)
1
2
3
4
5
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Уилский Аграрный колледж" Государственного учреждения "Управление образования Актюбинской области"
50
2
1
2
Государственное учреждение "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта"
100
2
2
Приложение 2 к постановлению акимата Уилского района № 214 от 2 декабря 2022 года
Размер квоты для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2023 год
Порядковый №
Наименование организации
Списочная численность работников, (человек)
Установленная квота, (%)
Количество рабочих мест, (единиц)
1
2
3
4
5
1
Коммунальное государственное предприятие "Кокжар" на праве хозяйственного ведения при государственном учреждений "Уилский районный отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
50
2
1
2
Государственное коммунальное предприятие "Уилская районная ветеринарная станция" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление ветеринарии Актюбинской области"
50
2
1
Приложение 3 к постановлению акимата Уилского района № 214 от 2 декабря 2022 года
Размер квоты для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2023 год
Порядковый №
Наименование организации
Списочная численность работников, (человек)
Установленная квота, (%)
Количество рабочих мест, (единиц)
1
2
3
4
5
1
Коммунальное государственное предприятие "Кокжар" на праве хозяйственного ведения при государственном учреждений "Уилский районный отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
50
2
1
2
Государственное коммунальное предприятие "Уилская районная ветеринарная станция" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление ветеринарии Актюбинской области"
50
2
1