2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 215 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14010 нөмірімен тіркелген) сәйкес, мүгедектігі бар адамдарды жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында, Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 2 декабря 2022 года № 215
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 14010), в целях оказания содействия занятости лицам с инвалидностью, акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2023 жылға Ойыл ауданы бойынша ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар бөлінісінде жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Айдарбаевқа жүктелсін.
Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Қазыбаев

1. Установить на 2023 год квоту рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью, в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в разрезе организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности и индивидуальных предпринимателей, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Айдарбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского района А. Казыбаев

Ойыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 215 қаулысына қосымша
2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Рет. №
Ұйымның атауы
Мекеменің ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде штаттық саны, (адам)
Белгіленген квота (%)
Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындар саны (бірл.)
1
2
3
4
5
1
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100
2
2
2
"Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аграрлық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
2
1
3
"Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100
2
2
4
"Ойыл аудандық сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көкжар" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
50
2
1
5
"Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ойыл аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
100
2
2
6
"Ақтөбе облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ойыл аудандық ветеринарлық стансасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
50
2
1
7
"Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл орман және жануарлар дүниесін қорғау мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
2
1

Приложение к постановлению акимата Уилского района № 215 от 2 декабря 2022 года
Размер квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
№ п/п
Наименование организации
Штатная численность организации без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, (чел.)
Установленная квота, (%)
Количество рабочих мест для лиц с инвалидностью (ед.)
1
2
3
4
5
1
Государственное учреждение "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области"
100
2
2
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Уилский Аграрный колледж" государственного учреждения "Управление образования Актюбинской области"
50
2
1
4
Государственное учреждение "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры развития языков и спорта"
100
2
2
5
Государственное коммунальное предприятие "Уилская районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области"
100
2
2
6
Государственное коммунальное предприятие "Уилская районная ветеринарная станция" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление ветеринарии Актюбинской области"
50
2
1
7
Коммунальное государственное учреждение "Уилское учреждение по охране лесов и животного мира" государственного учреждения "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области"
50
2
1