"SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жария сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 77 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17 бабының 1-1) тармақшасына, 69 бабының 4 тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қатынас хаты негізінде Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Ақтөбе облысы, Хромтау ауданы, Никельтау ауылы аумағында орналасқан талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) пайдалану үшін жалпы алаңы 0,32 гектар жер учаскесіне жеке меншік иелерінен немесе жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай 2031 жылдың 12 қазанына дейін, жария сервитут белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысының Хромтау аудандық ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі өзара жария сервитут жөніндегі шарт жасақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Хромтау ауданы әкімінің орынбасары С. Жаконовке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2022 жылғы 5 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі: А. Бекет

Об установлении публичного сервитута товариществом с ограниченной ответственностью "SilkNetCom"
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 5 апреля 2022 года № 77
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании письма-сообщения товарищества с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" публичный сервитут до 12 октября 2031 года на земельный участок общей площадью 0,32 гектара для использования волоконно-оптической линии связи (ВОЛС), расположенный на территории села Никельтау Хромтауского района Актюбинской области, без изъятия земельных участков у частных собственников или землепользователей.
2. Государственному учреждению "Хромтауский районный отдел сельского хозяйства и земельных отношений Актюбинской области" и товариществу с ограниченной ответственностью" SilkNetCom" заключить договор о публичном сервитуте между собой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Хромтауского района С. Жаконова
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 апреля 2022 года.
Аким района: А. Бекет