Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 307 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы, Шалқар ауданы аумағында орналасқан жалпы алаңы 251,88979 гектар (оның ішінде: мемлекеттік орман қорының жері 2,865 гектар, бекітілген ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер 51,832 гектар, су айдындары 6,815 гектар, өзге жерлер 35,094 гектар) жер учаскесіне жер пайдаланушылардан алып қоймай, "Aqtobe Green Garden" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен аң аулау үшін 2032 жылдың 28 маусымына дейінгі мерзімге қауымдық сервитуті белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 8 сентября 2022 года № 307
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок расположенный на территории Шалкарского района, Актюбинской области общей площадью 251,88979 гектаров (из них: земли государственного лесного фонда 2,865 гектар, закрепленные земли сельскохозяйственного назначения 51,832 гектар, водоемы 6,815 гектар, прочие земли 35,094 гектар) без изъятия у землепользователей, для использования в целях охоты, товариществом с ограниченной ответственностью "Aqtobe Green Garden", сроком до 28 июня 2032 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов