Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 155 "2022-2024 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 311 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 155 "2022-2024 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Айшуақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 46900,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4784,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 154,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41944,0 мың теңге;
2) шығындар – 49102,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2202,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2202,3
мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2202,3 мың теңге.";
Мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"Ауылдық округтің 2022 жылға арналған бюджетіне аудандық бюджеттен 2092,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 155 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 17 ноября 2022 года № 311. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 155 "Об утверждении бюджета Айшуакского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айшуакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 46900,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4784,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 154,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –41944,0 тысяч тенге;
2) затраты - 49102,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2202,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2202,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение долга – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2202,3 тысяч тенге.";
Дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа на 2022 год выделение целевого текущего трансферта из районного бюджета в сумме 2092,0 тысяч тенге.
Распределение суммы целевого текущего трансферта определяется на основании решения акима сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.