Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 156 "2022-2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 312 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №156 "2022-2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43273,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1739,0 мың теңге;
салық емес түсімдер – 3,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41531,0 мың теңге;
2) шығындар – 43465,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 192,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 192,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 192,2 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 156 "Об утверждении бюджета Актогайского сельского округа на 2022 – 2024 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 17 ноября 2022 года № 312
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 156 "Об утверждении бюджета Актогайского сельского округа на 2022 – 2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43273,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1739,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41531,0 тысяч тенге;
2) затраты – 43465,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -192,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 192,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 192,2 тысяч тенге.";

5-1 тармақта:
"5164,0" сандары "4092,0" сандарымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қарашадағы № 312 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 156 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Ақтоғай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

в пункте 5-1:
цифры "5164,0" заменить цифрами "4092,0".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 17 ноября 2022 года № 312
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 156
Бюджет Актогайского сельского округа на 2022 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы