Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Қонаев қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қаласының мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 32-93 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қонаев қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-51 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26320 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 39 054 522 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 22 494 522 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 17 061 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 160 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 16 382 939 мың теңге;
2)шығындар 41 614 999 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 6 026 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 13 784 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7 758 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 566 503 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 566 503 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 17-51 "О бюджете города Қонаев на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 2 декабря 2022 года № 32-93
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Қонаев на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 17-51 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26320) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 39 054 522 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 22 494 522 тысячи тенге;
неналоговые поступления 17 061 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 160 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16 382 939 тысяч тенге;
2)затраты 41 614 999 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 6 026 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 13 784 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 7 758 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 2 566 503 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 566 503 тысячи тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 657 234 мың теңге;
қарыздарды өтеу 491 829 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 401 098 мың теңге;";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қонаев қаласы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 452 665 мың теңге сомасында бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы маслихатының хатшысы С. Нурсолтанова

поступление займов 657 234 тысячи тенге;
погашение займов 491 829 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 401 098 тысяч тенге;";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города Қонаев на 2022 год в сумме 452 665 тысяч тенге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата города Қонаев С. Нурсолтанова

143 147
2
Әлеуметтiк көмек
690 063
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
617 697
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
314 721
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 711
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 681
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
51 865
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 691
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
74 828
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
111 836
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51 364
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
72 366
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
72 366
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
213 673
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
213 673
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
205 406
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
346
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 921
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 574 137
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 695 453
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 195 466
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
653 450
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
542 016
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

143 147
2
Социальная помощь
690 063
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
617 697
002
Программа занятости
314 721
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 711
006
Оказание жилищной помощи
1 681
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51 865
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 691
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74 828
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
111 836
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51 364
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
72 366
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
72 366
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
213 673
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
213 673
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
205 406
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
346
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 921
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 574 137
1
Жилищное хозяйство
1 695 453
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 195 466
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
653 450
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
542 016
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)