Қапшағай қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 17-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-99 шешімі
Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 17-51 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26320 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
1. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласы маслихатының хатшысы С. Нурсолтанова

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 17-51 "О бюджете города Капшагай на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 27 декабря 2022 года № 35-99
Маслихат города Қонаев РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Қонаев на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 17-51 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26320) следующие изменения:
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата города Қонаев С. Нурсолтанова

8 711
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 681
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
51 865
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 691
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
74 828
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
111 836
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51 364
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
72 366
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
72 366
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
212 173
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
212 173
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
203 906
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
346
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 921
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 874 624
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 853 752
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 355 466
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
813 450
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
542 016
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
498 286
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
20 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
476 306
005
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
1 980
2
Коммуналдық шаруашылық
691 100
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

8 711
006
Оказание жилищной помощи
1 681
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51 865
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 691
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74 828
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
111 836
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51 364
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
72 366
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
72 366
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
212 173
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
212 173
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
203 906
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
346
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
7 921
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 874 624
1
Жилищное хозяйство
1 853 752
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 355 466
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
813 450
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
542 016
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
498 286
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
476 306
005
Снос аварийного и ветхого жилья
1 980
2
Коммунальное хозяйство
691 100
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)