Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 32-107 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 11-тармағымен.
Іле аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 736 850 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 635 059 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 101 791 мың теңге;
2) шығындар 737 676 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 826 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 826 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 826 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 17-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 610 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 465 201 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 145 149 мың теңге;
2) шығындар 618 660 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 8 310 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 8 310 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 8 310 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 17-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2023-2025 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2023-2025 годы
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 28 декабря 2022 года № 32-107.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 11 настоящего решения.
Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 736 850 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 635 247 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 101 791 тысяча тенге;
2) затраты 737 676 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 826 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 826 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 826 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 25.12.2023 № 17-48 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 610 350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 465 201 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 145 149 тысяч тенге;
2) затраты 618 660 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 8 310 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита(использование профицита) бюджета 8 310 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 8 310 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 25.12.2023 № 17-48 (Вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 274 мың теңге
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 274 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 17-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 274 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 274 тысячи тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 274 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 25.12.2023 № 17-48 (Вводится в действие с 01.01.2023).
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 32-107 шешіміне 16-қосымша
Ескерту. 16-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 17-48 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қараой ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 16 к решению Илийского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 32-107
Сноска. Приложение 16 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 25.12.2023 № 17-48 (Вводится в действие с 01.01.2023).
Бюджет Караойского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы