Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-58 "Қаратал ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 маусымдағы № 28-78 шешімі
Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-58 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26222 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 066 952 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 178 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26 031 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 86 948 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 775 373 мың теңге;
2) шығындар 6 536 519 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 61 411 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 91 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30 479 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 21-58 "О бюджете Каратальского района на 2022-2024 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 7 июня 2022 года № 28-78
Маслихат Каратальского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 21-58 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26222) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 7 066 952 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 178 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления 26 031 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 86 948 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 775 373 тысячи тенге;
2) затраты 6 536 519 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 61 411 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 91 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30 479 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 530 978 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 530 978 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 473 314 мың теңге;
қарыздарды өтеу 30 480 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 88 144 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Теңельбаев

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 530 978 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 530 978 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 473 314 тысячи тенге;
погашение займов 30 480 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 88 144 тысячи тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каратальского районного маслихата Ж. Тенельбаев

13897
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
29753
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
61911
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3823
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
98666
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
192429
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
84215
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
78735
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73735
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51730
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
14084
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7921
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5000
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
1620243
1
Тұрғын үй шаруашылығы
794033
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
792551
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
640667
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
151884
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1482
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
862
005
Авариялық және ескiрген тұрғын үйлердi бұзу
620
2
Коммуналдық шаруашылық
529741
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
529741
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
77377
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
7092
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
445272
3
Елді-мекендерді көркейту
296469
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

13897
006
Оказание жилищной помощи
29753
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
61911
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3823
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
98666
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
192429
023
Oбеспечение деятельности центров занятости
84215
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
78735
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73735
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51730
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
14084
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7921
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5000
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1620243
1
Жилищное хозяйство
794033
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
792551
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
640667
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
151884
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1482
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
862
005
Снос аварийного и ветхого жилья
620
2
Коммунальное хозяйство
529741
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
529741
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
77377
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
7092
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
445272
3
Благоустройство населенных пунктов
296469
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)