Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-74 "Райымбек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 30-140 шешімі
Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-74 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26 360 тіркелген, 2022 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 371 600 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 108 899 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4 094 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 257 607 мың теңге;
2) шығындар 6 647 186 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 89 538 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 160 808 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 71 270 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 365 124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 365 124 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-74 "О бюджете Райымбекского района на 2022-2024 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 8 июня 2022 года № 30-140
Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 19-74 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26 360, опубликован 5 января 2022 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 6 371 600 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 108 899 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4 094 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 257 607 тысяч тенге;
2) затраты 6 647 186 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 89 538 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 160 808 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 71 270 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 365 124 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 365 124 тысячи тенге, в том числе:

қарыздар түсімдері 384 808 мың теңге;
қарыздарды өтеу 71 272 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 51 588 теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

поступление займов 384 808 тысяч тенге;
погашение займов 71 272 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 51 588 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Г. Арипова
Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 маусымдағы № 30-140 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 19-74 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Г. Арипова
Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 8 июня 2022 года № 30-140
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-74 "О бюджете Райымбекского района на 2022-2024 годы"
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

27 943
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 657
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 044
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 426
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
60 682
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
64 623
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64 301
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49 271
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 271
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 586
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 264
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 421
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 557 258
1
Тұрғын үй шаруашылығы
465 928
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
465 928
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
424 615
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
41 313
2
Коммуналдық шаруашылық
711 925
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
711 925
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
4 100
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
707 825
3
Елді-мекендерді көркейту
379 405
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
379 405
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
173 023
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру

27 943
006
Оказание жилищной помощи
2 657
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 044
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 426
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
60 682
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
64 623
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64 301
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49 271
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 271
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 586
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 264
050
Oбеспечение прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 557 258
1
Жилищное хозяйство
465 928
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
465 928
003
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
424 615
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
41 313
2
Коммунальное хозяйство
711 925
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
711 925
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4 100
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
707 825
3
Благоустройство населенных пунктов
379 405
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
379 405
015
Освещение улиц в населенных пунктах
173 023
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов