Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-74 "Райымбек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 39-181 шешімі
Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының "Райымбек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-74 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26 360 тіркелген, 2022 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 456 206 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 146 899 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4 094 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 304 213 мың теңге;
2) шығындар 6 507 792 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 89 538 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 160 808 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 71 270 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 141 124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 141 124 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-74 "О бюджете Райымбекского района на 2022-2024 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 2 декабря 2022 года № 39-181
Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата "О бюджете Райымбекского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 19-74 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26 360, опубликован 5 января 2022 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 6 456 206 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 146 899 тысяч тенге;
неналоговые поступления 4 094 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 304 213 тысяча тенге;
2) затраты 6 507 792 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 89 538 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 160 808 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 71 270 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 141 124 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 141 124 тысячи тенге, в том числе:

қарыздар түсімдері 160 808 мың теңге;
қарыздарды өтеу 71 272 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 51 588 теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

поступление займов 160 808 тысяч тенге;
погашение займов 71 272 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 51 588 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Г.Арипова
Райымбек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 39-181 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 19-74 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Г.Арипова
Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 02 декабря 2022 года № 39-181
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-74 "О бюджете Райымбекского района на 2022-2024 годы"
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

28 716
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 316
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 235
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 426
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
63 682
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
33 102
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64 301
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43 034
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 534
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 186
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 348
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 478 859
1
Тұрғын үй шаруашылығы
174 191
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
174 191
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
170 224
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 967
2
Коммуналдық шаруашылық
941 885
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
941 885
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
3 600
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
938 285
3
Елді-мекендерді көркейту
362 783
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
362 783
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
159 081
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
203 702
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

28 716
006
Оказание жилищной помощи
1 316
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 235
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 426
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
63 682
017
Обеспечение нуждающихся детей с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
33 102
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64 301
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43 034
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 534
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35 186
050
Oбеспечение прав и улучшению качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
6 348
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 478 859
1
Жилищное хозяйство
174 191
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
174 191
003
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
170 224
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
3 967
2
Коммунальное хозяйство
941 885
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
941 885
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3 600
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
938 285
3
Благоустройство населенных пунктов
362 783
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
362 783
015
Освещение улиц в населенных пунктах
159 081
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
203 702
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство