Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18-62 "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 мамырдағы № 25-84 шешімі
ШЕШТІ:
1. Талғар аудандық маслихатының "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18-62 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5877 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 634 347 мың теңге:
салықтық түсімдер 587 243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 47 104 мың теңге;
2) шығындар 655 900 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 21 553 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 21 553 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 21 553 мың теңге.".
2. "2022-2024 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 136 645 мың теңге:
салықтық түсімдер 105 160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 31 485 мың теңге;
2) шығындар 145 740 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 147 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 147 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 147 мың теңге.".
3. "2022-2024 жылдарға арналған Белбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 18-62 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2022-2024 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 18 мая 2022 года № 25-84
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 18-62 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5877) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет города Талгар на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 634 347 тысяч тенге:
налоговые поступления 587 243 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 47 104 тысячи тенге;
2) затраты 655 900 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 21 553 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 20 553 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 20 553 тысячи тенге.".
2. "Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 136 645 тысяч тенге:
налоговые поступления 105 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 31 485 тысяч тенге;
2) затраты 145 740 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 147 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 3 147 тысяч тенге.".
3. "Утвердить бюджет Белбулакского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 627 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 12 627 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 12 627 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 627 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 627 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге; погашение займов 0 тенге; используемые остатки бюджетных средств 12 627 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.