2023 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Кеген ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № 178 қаулысы. Күші жойылды - Алматы облысы Кеген ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 қазандағы № 160 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кеген ауданы әкімдігінің 18.10.2023 № 160 қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы на 2023 год
Постановление акимата Кегенского района Алматинской области от 24 ноября 2022 года № 178. Утратило силу постановлением акимата Кегенского района Алматинской области от 18 октября 2023 года № 160
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кегенского района Алматинской области от 18.10.2023 № 160.

"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9–бабының 8) тармақшасына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы №412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) сәйкес, Кеген ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попочения родителей, являющихся выпусниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №13898), акимат Кегенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдар үшін ұйым жұмыскерлерінің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде 1–қосымшаға сәйкес, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдар үшін ұйым жұмыскерлерінің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде 2–қосымшаға сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.

1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению 1, в размере двух процентов от списочной численности работников организации.
2. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 2, в размере двух процентов от списочной численности работников организации.

3. Кеген ауданының әкімдігінің қаулыларының күші жойылған болып танылсын:
1) "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2022 жылғы 15 ақпандағы № 27 Кеген ауданының әкімдігінің қаулысы;
2) "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2022 жылғы 15 ақпандағы № 28 Кеген ауданының әкімдігінің қаулысы;

3. Признать утратившими силу постановления акимата Кегенского района:
1) Постановления акимата Кегенского района от 15 января 2022 года № 27 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы"
2) Постановления акимата Кегенского района от 15 января 2022 года № 27 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации"

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қабылбеков Кенес Кунесбаевичке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Байедилов
Кеген ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 24 қараша "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы"
№ 178 қаулысына 1-қосымша
Рет саны
Мекеме, кәсіпорын атауы
Белгіленген квота саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Бөлінген квота саны (адам)
1
"Алматы облысының ветеринария басқармасы" ММ-нің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ветеринариялық пунктері бар Кеген ауданының ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Қабылбекова Кенеса Кунесбаевича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Байедилов
Акимат Кегенского района от 24 ноября 2022 года "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустроийства лиц, состоящих на учете службы пробации" № 178 приложение 1 к постановлению
Наименование учреждения, предприятия
Количество установленной квоты (человек)
Размер квоты (процент от среднесписочной численности работников)
Количество выделенных квот (человек)
1
Государственного коммунального предприятия ПХВ "Ветеринарная станция Кегенского района с ветеринарными пунктами" государственного учреждения "Управление ветеринарии Алматинской области"