Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 05 қаңтарындағы № 23-80 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 мамырдағы № 32-111 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 05 қаңтарындағы № 23-80 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 164 363 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12.-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 160 360 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 60 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 99 722 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 170 160 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 800 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 9 800 мың теңге."
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 60 943 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 24 069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36 874 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 60 943 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 теңге."

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 5 января 2022 года № 23-80 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2022-2024 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 18 мая 2022 года № 32-111
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2022-2024 годы" от 5 января 2022 года № 23-80 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 164 363):
пункты 1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,12 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 160 360 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 60 638 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 99 722 тысяча тенге, в том числе:
2) затраты 170 160 тысяч тенге;
) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 800 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 800 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9 800 тысяча тенге"
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 60 943 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 24 069 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 874 тысячи тенге, в том числе:
2) затраты 60 943 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.

2) шығындар 31 430 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 270 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 270 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 270 мың теңге".
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Тұйық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 669 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 468 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 28 201 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 31 979 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 310 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 310 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 310 мың теңге."
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Саты ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 36 063 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 126 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 27 937 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 36 650 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 587 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 587 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 587 мың теңге."
"12. 2022-2024 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35, 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты 31 430 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 270 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 270 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 270 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет Туюкского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 31 669 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 468 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 201 тысяча тенге, в том числе:
2) затраты 31 979 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 310 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 310 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 310 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Сатинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 36 063 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 126 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 27 937 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 36 650 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 587 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 587 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 587 тысяч тенге;"
"12. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35, 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 594 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 594 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандың маслихаттың хатшысы Т. Әлімбай

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 594 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 594 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 ,4, 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к этому решению написать в новой редакции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Т. Алимбай

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0

124
аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0