Кеген аудандық маслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсанындағы № 22-76 "Кеген ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 41-136 шешімі
Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 22-76 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26 332 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1.2022-2024 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес,оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 842 511 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 671 576 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 754 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 8 166 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 154 015 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 6 976 431 мың мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 198 174 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 229 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 31 551 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

Внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 22-76 "О бюджете Кегенского района на 2022-2024 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 6 декабря 2022 года № 41-136
Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 22-76 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 26 332):
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
1)утвердить бюджет района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих размерах:
1) доход 6 842 511 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 671 576 тыс тысяч тенге;
неналоговые доходы 8 334 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 559 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 154 015 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 6 976 431 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 198 174 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 229 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 31 551 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 332 094 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 332 094 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 229 725 мың теңге;
қарыздарды өтеу 31 552 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 133 921 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандың маслихаттың хатшысы Т. Әлімбай

5) дефицит (профицит) бюджета (-)332 094 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 332 094 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 229 725 тысяч тенге;
погашение займов 31 552 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 133 921 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к настоящему решению изложить в редакции, соответствующей приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года
Секретарь районного маслихата Т. Алимбай

3 694
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 694
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
644 583
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
73 018
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73 018
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
73 018
2
Әлеуметтік көмек
517 823
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
517 823
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
274 878
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27 970
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 387
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8 044
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 471
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
75 568
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
25 967
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
100 538
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53 742
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 242
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 017
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
381
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 844
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 463 713
1
Тұрғын үй шаруашылығы
358 726
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
342 126
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
225 824
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

3 694
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 694
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
644 583
1
Социальное обеспечение
73 018
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73 018
005
Государственная адресная социальная помощь
73 018
2
Социальная помощь
517 823
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
517 823
002
Программа занятости
274 878
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27 970
006
Оказание жилищной помощи
3 387
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8 044
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 471
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
75 568
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
25 967
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
100 538
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53 742
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 017
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
381
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 844
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 463 713
1
Жилищное хозяйство
358 726
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
342 126
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
225 824
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры