2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 29 қарашадағы № 1676 қаулысы. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1090 қаулысы.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласы әкімдігінің 27.12.2023 № 1090 қаулысымен (алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата города Семей области Абай от 29 ноября 2022 года № 1676. Утратило силу постановлением акимата города Семей области Абай от 27 декабря 2023 года № 1090.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей области Абай от 27.12.2023 № 1090 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 105173 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, мүгедектігі бар адамдарды жұмыспен қамтуға жәрдем көрсету мақсатында, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с пунктом 6 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 105173), в целях оказания содействия занятости лицам с инвалидностью, акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2023 жылға мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстардағы, зиянды және қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, ұйымдарға және жеке кәсіпкерлерге жұмыс орындары санынан осы қаулының қосымшасына сәйкес мөлшерде белгіленсін.
2. Әкімдік қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Д. Қ. Шәкәрімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Нұрсағатов
Қала әкімдігінің

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью организациям и индивидуальным предпринимателям в размере от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными и опасными условиями труда на 2023 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города Шакаримова Д. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Нурсагатов
Приложение
к постановлению акимата города

112.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
94
2
2
113.
Абай облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының "№ 2 Семей арнайы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
130
3
4
114.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Балалар мен жастардың шығармашылық сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
171
3
5
115.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 8 орта білім беретін көркемдік-эстетикалық білім және тәрбие беру мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
120
3
4
116.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 11 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
165
3
5
117.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Семей қаласының № 6 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
130
3
4
118.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы бойынша білім бөлімінің "№ 20 дамыта оқыту жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
94
2
2
119.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 48 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
85
2
2
120.
"Семей құю - механикалық зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
110
3
3
121.
Абай облысы білім басқармасының "Семей қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
67
2
1
122.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 36 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
87
2
2
123.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
98
2
2
124.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 25 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
83
2
2
125.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы № 34 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
132
3
4
126.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Приречное жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
58
2
1
127.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 30 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
97
2
2

112.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира" отдела образования города Семей управления образования области Абай
94
2
2
113.
Коммунальное государственное учреждение "Семейский Центр оказания специальных социальных услуг № 2" управления координации занятости и социальных программ области Абай
130
3
4
114.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец творчества детей и молодежи" отдела образования города Семей управления образования области Абай
171
3
5
115.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа-комплекс художественно-эстетического образования и воспитания № 8" отдела образования города Семей управления образования области Абай
120
3
4
116.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11" отдела образования города Семей управления образования области Абай
165
3
5
117.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 6 города Семей" отдела образования города Семей управления образования области Абай
130
3
4
118.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20 развивающего обучения" отдела образования города Семей управления образования области Абай
94
2
2
119.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 48" отдела образования города Семей управления образования области Абай
85
2
2
120.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Семипалатинский литейно-механический завод"
110
3
3
121.
Государственное учреждение "Отдел образования города Семей" управления образования области Абай
67
2
1
122.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 36" отдела образования города Семей управления образования области Абай
87
2
2
123.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23" отдела образования города Семей управления образования области Абай
98
2
2
124.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25" отдела образования города Семей управления образования области Абай
83
2
2
125.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 34 имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай
132
3
4
126.
Коммунальное государственное учреждение "Приреченская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Семей управления образования области Абай
58
2
1
127.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30" отдела образования города Семей управления образования области Абай
97
2
2