"Абай облысы Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округінің "Райбай" шаруа қожалығының аумағына шектеу іс-шараларын туралы
Абай облысы Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 7 қазандағы № 05 шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 қарашадағы № 06 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округі әкімінің 04.11.2022 № 06 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес және Аягөз аудандық аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық инспектордың 2022 жылғы 06 қазандағы № 255 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Абай облысы, Аягөз ауданы, Тарбағатай ауылдық округі, "Райбай" шаруа қожалығындағы ауыл шаруашылық жануарларына 1315 (пастереллез) ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Тарбағатай ауылдық округінің әкімі Е. Ережепов

"Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Райбай" Тарбагатайского сельского округа Аягозского района области Абай"
Решение акима Тарбагатайского сельского округа Аягозского района области Абай от 7 октября 2022 года № 05. Утратило силу решением акима Тарбагатайского сельского округа Аягозского района области Абай от 4 ноября 2022 года № 06
Сноска. Утратило силу решением акима Тарбагатайского сельского округа Аягозского района области Абай от 04.11.2022 № 06.
В соответствии с пунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Аягозского района от 10 октября 2022 года № 255, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительных мероприятия в связи с выявлением болезни 1315 (пастереллез) сельскохозяйственных животных в крестьянском хозяйстве "Райбай" Тарбагатайского сельского округа Аягозского района, области Абай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Тарбагатайского сельского округа Ережепов. Е