Аягөз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №10/187-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Аягөз ауданының Аягөз қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 19/359-VII шешімі
Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Аягөз ауданының Аягөз қаласының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №10/187-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Аягөз қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2618254,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 135851,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 194,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5596,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2476612,5 мың теңге;
2) шығындар – 2637889,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19634,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19634,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19634,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2021 года №10/187-VIІ "О бюджете города Аягоз Аягозского районана 2022-2024 годы"
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 29 ноября 2022 года № 19/359-VII
Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата "О бюджете города Аягоз Аягозского районана 2022-2024годы"от 24декабря 2021 года№10/187-VІIследующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аягозна 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2618254,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 135851,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 194,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5596,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов –2476612,5 тысяч тенге;
2) затраты 2637889,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19634,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –19634,9тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19634,9тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.