2023-2025 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/3-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, 75- бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/17-VII шешіміне сәйкес Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 304493,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32589,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 082,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 269821,7 мың теңге;
2) шығындар – 312528,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -8 034,2 мың теңге;

О бюджете Бескарагайского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 30/3-VII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 29/17-VII "О бюджете Бескарагайского района на 2023-2025 годы" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бескарагайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 304493,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32589,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 082,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 269 821,7 тысяч тенге;
2) затраты – 312528,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8034,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 034,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 034,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 08.12.2023 № 10/4-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 60 259,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8034,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8034,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бескарагайского районного маслихата области Абай от 08.12.2023 № 10/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Бескарагайского сельского округа на 2023 год в сумме 60 259,0 тысяч тенге.