2023-2025 жылдарға арналған Қарабас ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/9-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/17-VII "2023-2025 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 433,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –3 350,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 107083,7 мың теңге;
2) шығындар –111173,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -740,0 мың теңге;

О бюджете Карабасского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 30/9-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 29/17-VII "О бюджете Бескарагайского района на 2023-2025 годы" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карабасского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 433,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 350,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 083,7 тысяч тенге;
2) затраты – 111 173,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -740,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 740,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 740,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 16.05.2023 № 3/8-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.08.2023 № 6/9-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.11.2023 № 9/9- VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 740,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –740,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решений Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16.05.2023 № 3/8-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 24.08.2023 № 6/9-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 02.11.2023 № 9/9-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға арналған Қарабас ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 32 858,0 мың тенге сомасында ескерілсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
30 желтоқсандағы № 30/9-VII
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Қарабас ауылдық округінің бюджеті

2. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Карабасского сельского округа на 2023 год в сумме 32 858,0 тыс.тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного
маслихата от 30 декабря
2022 года № 30/9-VII
Бюджет Карабасского сельского округа на 2023 год