Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-2-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қазандағы № 22-2-VII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-2-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26158 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3913718,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1799684 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9351 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 2104683,7 мың теңге;
2) шығындар – 4165857,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41417 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50473 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16312 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 16312 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 309867,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 309867,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 91890 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 50473 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 268450,9 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 12-2-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 21 октября 2022 года № 22-2-VII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 12-2-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26158) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 3913718,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1799684 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9351 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 2104683,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4165857,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41417 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 91890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50473 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16312 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 16312 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 309867,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 309867,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 91890 тысяч тенге;
погашение займов – 50473 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 268450,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

"7. Заңнаманың өзгеруіне байланысты 2022 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу 199663 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 895525 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"7. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год распределение целевых текущих трансфертов из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 199663 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан в сумме 895525 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.