2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 25-2-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4634230,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2331527 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43771 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15402 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2243530,1 мың теңге;
2) шығындар – 4830948,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9641 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 67275 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 57634 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 206359,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 206359,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 67275 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 57634 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 196718,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.12.2023 № 11-2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға аудан бюджетіне әлеуметтік салық 39,8%, төлем көзінен салық салынатын кірістерден жеке табыс салығы 37,6%, төлем көзінен салық салынбайтын кірістерден жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетел азаматтарының кірістерінен жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы 100 пайыз мөлшерінде нормативтерді орындауға қабылдансын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 2-6-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023 жылға арналған аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қою көлемі 356046 мың теңге сомасында ескерілсін.
2023 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтерге берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 542150 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Андреевка ауылдық округіне
32632 мың теңге;
Бақы ауылдық округіне
22318 мың теңге;
Белағаш ауылдық округіне
23372 мың теңге;
Бородулиха ауылдық округіне
35546 мың теңге;
Дмитриевка ауылдық округіне
24015 мың теңге;
Жезкент кенттік округіне
40532 мың теңге;
Жерновка ауылдық округіне
20561 мың теңге;
Зубаир ауылдық округіне
22529 мың теңге;
Құнарлы ауылдық округіне
26686 мың теңге;
Красный Яр ауылдық округіне
28617 мың теңге;
Новодворовка ауылдық округіне
33937 мың теңге;
Новошульба ауылдық округіне
61448 мың теңге;
Новопокровка ауылдық округіне
44993 мың теңге;
Переменовка ауылдық округіне
27408 мың теңге;
Петропавловка ауылдық округіне
23797 мың теңге;
Подборный ауылдық округіне
24634 мың теңге;
Степной ауылдық округіне
22291 мың теңге;
Таврия ауылдық округіне
26834 мың теңге.

О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 21 декабря 2022 года № 25-2-VII.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4634230,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2331527 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43771 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15402 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2243530,1 тысяч тенге;
2) затраты – 4830948,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9641 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 67275 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 57634 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 206359,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 206359,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 67275 тысяч тенге;
погашение займов – 57634 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 196718,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.12.2023 № 11-2- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Принять к исполнению на 2023 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу 39,8%, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 37,6%, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 28.04.2023 № 2-6-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Учесть объем бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет на 2023 год в сумме 356046 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты городов районного значения, села, поселка, сельского округа, в сумме 542150 тысяч тенге, в том числе:
Андреевскому сельскому округу
32632 тысяч тенге;
Бакинскому сельскому округу
22318 тысяч тенге
Бель-Агачскому сельскому округу
23372 тысяч тенге;
Бородулихинскому сельскому округу
35546 тысяч тенге;
Дмитриевскому сельскому округу
24015 тысяч тенге;
Жезкентскому поселковому округу
40532 тысяч тенге.
Жерновскому сельскому округу
20561 тысяч тенге;
Зубаирскому сельскому округу
22529 тысяч тенге;
Кунарлинскому сельскому округу
26686 тысяч тенге;
Красноярскому сельскому округу
28617 тысяч тенге;
Новодворовскому сельскому округу
33937 тысяч тенге;
Новошульбинскому сельскому округу
61448 тысяч тенге;
Новопокровскому сельскому округу
44993 тысяч тенге;
Переменовскому сельскому округу
27408 тысяч тенге;
Петропавловскому сельскому округу
23797 тысяч тенге;
Подборному сельскому округу
24634 тысяч тенге;
Степному сельскому округу
22291 тысяч тенге;
Таврическому сельскому округу
26834 тысяч тенге.

5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 47813 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 04.08.2023 № 6-2-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.10.2023 № 9- 2-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттерді бөлу Бородулиха ауданы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
7. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 233777 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері көзделсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 28.04.2023 № 2-6-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1) 2023 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 96000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. Шешім 7-1- тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.12.2023 № 11-2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 1863427 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.12.2023 № 11-2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-1) 2023 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 37257,4 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.12.2023 № 11-2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-2. 2023 жылға арнлған аудандық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты облыстық бюджеттің шығындарын өтеуге аудандық бюджеттен 17108,5 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін.

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 47813 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решений Бородулихинского районного маслихата области Абай от 04.08.2023 № 6-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 31.10.2023 № 9-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Распределение целевых трансфертов из районного бюджета бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2023 год определяется постановлением акимата Бородулихинского района.
7. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан в сумме 233777 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 28.04.2023 № 2-6-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
7-1) Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан в сумме 96000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7-1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.12.2023 № 11-2- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 1863427 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.12.2023 № 11-2- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
8-1) Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 37257,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8-1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.12.2023 № 11-2- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Распределение целевых трансфертов из областного бюджета бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2023 год определяется постановлением акимата Бородулихинского района.
8-2. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты из районного бюджета на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 17108,5 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 8-2-тармақпен толықтырылды - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 04.08.2023 № 6-2-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне 2023 жылға арналған нысаналы трансферттерді бөлу Бородулиха ауданы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
9. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 67275 мың теңге сомасында кредиттер көзделсін.
10. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 25-2-VII шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша – жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.12.2023 № 11-2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Барлығы кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 04.08.2023 № 6-2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 67275 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 21 декабря 2022 года
№ 25-2-VII
Районный бюджет на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 05.12.2023 № 11-2- VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

2680,8
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1680
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
1680
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1680
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1680
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
712348,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
81512
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81512
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
81512
2
Әлеуметтік көмек
528373,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
378589,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
61307
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
20,1
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
54999
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3685
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
237400
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
21178
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
149784,8
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
110368
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39416,8
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
102462,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102462,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55453,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
733
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
46276
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
319116,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы

2680,8
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1680
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1680
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1680
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1680
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
712348,6
1
Социальное обеспечение
81512
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81512
005
Государственная адресная социальная помощь
81512
2
Социальная помощь
528373,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
378589,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
61307
006
Оказание жилищной помощи
20,1
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54999
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3685
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
237400
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
21178
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
149784,8
004
Программа занятости
110368
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39416,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
102462,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102462,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55453,7
011
Оплата услуг по зачислению выплате и доставке пособий и других социальных выплат
733
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
46276
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
319116,4
1
Жилищное хозяйство

43270
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
157742
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
54747
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54747
02
Қорғаныс
21298
1
Әскери мұқтаждар
14552
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
14552
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
14552
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6746
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
6746
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4470
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерге өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2276
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
502590
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
23408
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23408
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23408
2
Әлеуметтік көмек
475554
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
475554
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18360
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
64021
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
27008
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4227
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
23565
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
257426
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
15089
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65858
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3628
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

43270
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
157742
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
54747
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
54747
02
Оборона
21298
1
Военные нужды
14552
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14552
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14552
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6746
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6746
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4470
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2276
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
502590
1
Социальное обеспечение
23408
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23408
010
Государственная адресная социальная помощь
23408
2
Социальная помощь
475554
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
475554
004
Программа занятости
18360
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
64021
007
Оказание жилищной помощи
27008
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4227
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23565
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
257426
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
15089
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65858
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3628
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)