Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсаңдағы № 13-18-VII "2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Степной ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 24-18-VII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсаңдағы № 13-18-VII "2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Степной ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Степной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29136 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1528 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27588 мың теңге;
2) шығындар – 29136 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Степной ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 11092 мың теңге сомасында көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-18-VII "О бюджете Степного сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района области Абай от 12 декабря 2022 года № 24-18-VII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 13-18-VII "О бюджете Степного сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Степного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29136 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1528 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27588 тысяч тенге;
2) затраты– 29136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в бюджете Степного сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 11092 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.